Yemekler
} }
KAHVALTILAR
ÖZSÜT SERPME KAHVALTI
Peynir tabağı (beyaz peynir, tulum peyniri, panelenmiş çıtır peynir, çeçil peyniri, ceviz, salam, meyve), zeytin tabağı (kuru baharatlar ve zeytinyağı ile marine edilmiş), söğüş tabağı (domates, salatalık, yeşil biber, taze nane, zeytinyağı), Özsüt cevizli yörük ezmesi, patates kızartması, çam balı, Özsüt kaymağı, kremalı ve vişne reçelli Ege çöreği, tereyağı, 2 çeşit Özsüt reçeli, sucuklu yumurta, peynirli Özsüt böreği, mevsim meyveleri tabağı.
PRATİK KAHVALTI TABAĞI
Söğüş, beyaz peynir, tulum peyniri, salam, haşlanmış yumurta veya sahanda yumurta, çam balı, Özsüt kaymağı, Akdeniz yeşillikleri, simit, çay.

Özsüt'ten Yepyeni Bir Lezzet: Cruller

Kahvenin en tatlı eşlikçisi, dostlarla keyifli anların yeni tadı, arabada, evde, nerede istersen Cruller... Tadına baktıktan sonra bir de sevdiklerinize götürmek isteyeceğiniz bu lezzet şimdi tüm Özsüt'lerde!

Özsüt’ten bir ilk daha: Vegan Kazandibi

Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından yulaftan elde edilen sübye ile hazırlanan Vegan Kazandibi’nin üretiminde, hiçbir hayvansal ve hayvansal kaynaklı içeriğe yer verilmiyor. Bu yenilikçi lezzeti için hazır yulaf sütü kullanmayan marka, kendi ürettiği yulaftan elde ettiği sütle Kazandibi’nin geleneksel tadını yakalamayı başarıyor. Tam 84 yıldır değişmeyen tatla hazırlanan bu klasik lezzeti, yulaf sütü ile tutturmak ise ayrı bir ustalık gerektiriyor.

Glutensiz Pastalar şimdi Özsüt'te...

Misafirlerimizin keyif aldığı lezzetlerden uzak kalmaması için Karaorman pasta çeşitlerimizden Karaorman Muz, Karaorman Krokan, Karaorman Vişne ve Karaorman Frambuaz lezzetlerini glutensiz de üretebiliyoruz.

Mirasımıza sadık kalarak, ilk günkü gibi günlük çiftlik sütüyle hazırladığımız enfes tatlılarımızı, benzersiz lezzetleriyle beğeninize sunuyoruz.