Haberler
Kaymaklı Güllaç Özsüt’te!
Ramazan aylarının vazgeçilmezi, Özsüt uzmanlığı ile buluşuyor! Enfes lettezi ile 11 ayın sultanını karşılayan kaymaklı güllaç, günlük çiftlik sütü ve uzman ellerde şahesere dönüşüyor.
Kalpleri Fetheden Bademli Lezzet!
Lezzeti Paris’teki kruvasanların lezzetini bile geride bırakabilecek bir tat! Ebru Erke, ünlü şef Karim Bourgi ile Özsüt Select’te buluştu ve enfes bademli kruvasanlara kalbini bıraktı.
Yazın Tadı Özsüt’le Bambaşka!
Sıcak havalarda içleri ferahlatan meyveli ve aromalı Özsüt pastaları, sahneye çıkıyor! Özsüt, sürpriz yeni tatlarla misafirlerine sürpriz yapmak için sabırsızlıkla bekliyor.
Yazın Tadı Özsüt’le Bambaşka!
Sıradışı Konsepti ile Yaz Buluşmaların Adresi!
Açık mutfak mimarisi sayesinde ezber bozan yeniliği ile Özsüt Select, serin akşam buluşmalarının adresi olarak misafirleri enfes lezzetleri ile ağırlamayı bekliyor.
Sıradışı Konsepti ile Yaz Buluşmaların Adresi!
Yaz Pastaları ile Yaza Özsüt’te Merhaba!
Pastaseverler, müjde! En cazip ve en aranan lezzetlerin adresi olan Özsüt, tadınıza tat katacak yeni lezzetlerini menüsüne ekliyor. Hem görüntüleri hem de lezzetleri bir başka olacak…
Alsancak’ın Lezzet Adresi, Özsüt Select!
İlk günden bu yana kalplerde taht kuran Özsüt, yeni konsepti ÖZsüt Select ile hem ezberleri bozuyor hem de birbirinden lezzetli pasta ve tatlıları ile Alsancak’ı şenlendiriyor.
En sevilen Yaz Tatları!
En sevilen yaz lezzetleri, sürpriz yenilikler ve eklenen tatlarla Özsüt’te misafirlerini bekliyor. Yazın en taze ve nefis başlangıcı, katkı maddesi içermeyen lezzetlerle Özsüt’te yapılıyor.
En sevilen Yaz Tatları!
Geleneksel Tatların Modern Yüzü!
Özsüt, Osmanlı’dan günümüze uzanan tarifleri ve her mevsim değişen menüleri ile deneyimli ustaların tatlarını, her mevsimde tutkununa ulaştırıyor.
Geleneksel Tatların Modern Yüzü!
En Keyifli İftar Sofralarının En Lezzetli Özsüt’ü!
İftar menülerinin geleneksel tatları Özsüt’ten! Günlük çiftlik sütü ile ustaların ellerinde güncellenen geleneksel tatlımız güllaç kaymak ile buluşuyor ve sofraları tatlandırıyor.
Tatlı Bir Teklif, Lezzetli Bir Ara!
Mart ayına özel tatlı bir teklif sunan Özsüt, vazgeçilmez lezzeti Clementin’i en uygun fiyatıyla, sevenlerine ulaştırıyor. Yanında ise Amerikano, filtre kahve, latte ve cappuccino seçenekleri sunuyor.
Köklü Özsüt Ailesi Büyüyor
16 metrekarelik bir dükkan ile serüvenine başlayan Özsüt, franchise sistemi uygulayan ilk markalardan olarak ailesini büyütüyor. 150’yi aşkın şubesi ile kalıbına lezzeti ile sığamıyor!
Köklü Özsüt Ailesi Büyüyor