Pastalar
BARDAK PASTALAR
FRAMBUAZLI
Frambuazlı şurup ile ıslatılmış kakaolu genoise kek, çikolatalı özel krema, frambuaz sos ve frambuaz.
ÖZSÜT MUZLU MAG
Vanilyalı özel krema, bisküvi parçaları ve taze muz dilimleri.
MEYVELİ
Sade kek katlarıyla özel Özsüt kreması, şeftali, ananas, armut parçaları ve beyaz çikolatalı sos.
TIRAMISU
Kahveli şurup ile ıslatılmış tiramisu keki, özel mascarpone peyniri ile hazırlanan krema ve kakao dekoru.
KROKANLI
Kakaolu genoise kek, çikolatalı özel krema, toffee karamel sos ve fındık krokan.
ÇİKOLATALI
Çikolatalı sos ile ıslatılmış kakaolu genoise kek, çikolatalı özel krema, bol kakaolu özel sos ve çikolata dilimleri.
ANANAS BADEMLİ
Ananaslı şurup ile ıslatılmış sade kek katları arasında ananaslı vanilyalı krema, ananas dilimleri, badem ve üzerine beyaz çikolatalı sos.
SAKIZLI MARKİZ
Sade kek katları arasında damla sakızı, pişirilmiş özel Özsüt kreması ve ceviz parçaları.
ÖZSÜT KESTANELİ MAG BARDAK PASTA
Vanilyalı özel magnolia kreması, bisküvi parçaları ve kestaneli krema
YERFISTIKLI ÇİKOLATALI BARDAK PASTA
Çikolata sos üzerine özel şurup ile ıslatılmış kakaolu kek, yer fıstığı ezmeli krema, karamel sos ve kavrulmuş yer fıstığı
ÇİLEKLİ MUG
Günlük çiftlik sütü ve bol çilekle hazırlanan yepyeni özel lezzet.

Yaz, 85 yıldır Özsüt ile başlıyor! Özsüt’ten ferahlatan tatlarla dolu Yaz Menüsü

Özsüt, merakla beklenen Yaz Menüsü ile 2023 yazına hazır!
Mayıs ayı itibariyle mağazalardaki yerini alan Yaz Menüsü, Özsüt’ün 85’inci yılına yakışan lezzetlerle dopdolu. Limonlu, çilekli, frambuazlı gibi taze meyvelerle hazırlanan hafif tatların ağırlıkta olduğu menüde, kahvaltı seçeneklerinden öğle ve akşam yemeklerine, sütlü ve şerbetli tatlılardan enfes pastalara, ferahlatıcı dondurmalardan buz gibi spesiyal içeceklere uzanan onlarca yeni tat yer alıyor. Limmu Pasta, ünlü Portekiz turtası Nata ve Kazandibili Dondurma gibi birbirinden sıra dışı lezzet, bu yaz Özsüt misafirlerinin en keyifli anlarına eşlik edecek.

Yaz boyu serinletirken, mutlu eden tatlar Özsüt’lerde

Özsüt dondurmaları yaz sıcaklarının en tatlı kurtarıcısı olacak!
Yepyeni dondurma çeşitleriyle Özsüt’te dondurma sezonu açıldı. Dalından toplanan meyvelerin, en taze günlük çiftlik sütüyle buluştuğu birbirinden lezzetli dondurmalarına yenilerini ekleyen Özsüt, bu yaz yine sıcakların en tatlı kurtarıcısı olacak!

Özsüt’ten sadık müdavimlerine teşekkür!

Tam 85 yıldır Özsüt’üne sadık kalan müdavimlerine, bayilerine ve tüm çalışanlarına yapacağı özel kampanyalarla gülümseyerek ve gülümseterek teşekkür edecek olan Özsüt, tek bir şube ile başlayan marka yolculuğuna bugün Türkiye’nin 45 ilinde bulunan yaklaşık 150 şubesi ve Azerbaycan’daki 7 mağazasıyla devam ediyor. Geleneksel yöntemlerle ve özüne bağlı kalarak, özüne güvendiği maharetli ustalarıyla eşsiz lezzetlere imza atan Özsüt, yeniliğe olan tutkusuyla her gün onlarca ürünü müdavimleriyle buluşturuyor. 10 bin m²’lik fabrika alanı ve bin 500 m²’lik soğuk hava deposu ile yaklaşık 3 bin kişiye istihdam sağlayan Özsüt, günlük 120 bin porsiyon pasta, 150 bin porsiyon sütlü tatlı, 20 bin porsiyon şuruplu tatlı, 10 ton dondurma ve 7 ton unlu mamullük üretim kapasitesiyle Türkiye’nin dört bir yanına en kaliteli çiftlik sütü ile hazırlanmış lezzetleri ulaştırıyor.

Mirasımıza sadık kalarak, ilk günkü gibi günlük çiftlik sütüyle hazırladığımız enfes tatlılarımızı, benzersiz lezzetleriyle beğeninize sunuyoruz.