Değerlerimiz

Değerlerimiz

Özsüt’te Anadolu’nun yerel üreticilerinin yetiştirdiği doğal lezzetlerden, yurt dışından ithal edilen orijinal ürünlere kadar tüm ham maddeler, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri sürecinden titizlikle geçirilir.

Hiçbir koruyucu katkı maddesine yer verilmeyen ürünlerle, Türkiye çapında günlük pasta dağıtımında öncü firma olan Özsüt, her yaştan misafire taze, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu, huzurunu ve gururunu taşır.

AR-GE çalışmalarına verilen önemle, geleneksel lezzetleri yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde tanıtmak, en önemli hedefleri arasında yer alır.

Çalışanlarının bilgi, beceri ve mesleki yetkinliklerini yansıtmaları ve geliştirmeleri adına en iyi çalışma ortamını yaratır.

Kurulduğu günden bu yana doğaya ve çevreye saygılı üretimi benimseyen Özsüt, tüm faaliyetlerini sürdürülebilir ve yaşanabilir bir dünya hedefiyle yürütür. İsrafı önlemek adına kaynakları idareli kullanır ve dünyayı atığa terk etmemek için gereken adımları atar. Atıkları ayrıştırma ve karbon salınımını azaltmaya devam ederek iklim eylemini destekler.

Dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de hayvanların refahını önemser. Koşulların oluşması halinde, 2028 yılından itibaren kabuklu yumurtaların ve 2030 yılından itibaren sıvı yumurtaların tamamını KAFESSİZ sistemden tedarik etmeyi hedefler.

 

Özsüt’ün mutfağına yalnızca en taze malzemeler girer. Yemeye doyamayacağınız pastalarımızın sırlarından biri bu, biri de değişmeyen ustalığımız.