SALATALAR

Sadece yemek menüsü olan mağazalarımızda geçerlidir.

TAVUKLU SALATA

Akdeniz yeşillikleri, haşlanmış tavuk bonfile, cherry domates, cheddar peynir, fransız sos.

26 ₺

TON BALIKLI SALATA

Akdeniz yeşillikleri, ton balığı, cherry domates, siyah zeytin, fransız sos.

26 ₺

CEVİZLİ KÖYLÜ SALATA

Domates, salatalık, roka, siyah zeytin, yeşil biber, taze nane, ceviz, beyaz peynir, fransız sos.

26 ₺

ÇITIR PEYNİRLİ SALATA

Akdeniz yeşillikleri, mısır, panelenmiş kaşar peyniri, cherry domates, tulum peyniri, fransız sos.

28 ₺

FRAMBUAZ SOSLU IZGARA SOMON

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, kuş üzümü, portakal, ızgara somon balığı, frambuaz sos.

47 ₺

AVAKADOLU PEYNİRLİ YEŞİL SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, pancar, taze avokado, panelenmiş peynir topları, beyaz peynir rendesi.

34 ₺

BELLUGA SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, havuç ve salatalık şeritleri, haşlanmış nohut, haşlanmış piyazlık fasulye, haşlanmış beluga mercimeği, portakal, domates.

31 ₺

GURME TAVUK SALATA

Süzme yoğurt, mayonez, limon suyu ve hardal sos, parmesan peyniri ile tatlandırılmış ızgara tavuk, siyah üzüm, kereviz sapı, ceviz, yeşil elma.

36.5 ₺

ANADOLU SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış domates, salatalık, roka, kırmızı soğan, siyah zeytin, beyaz peynir, nar ekşisi.

31 ₺

BARBEKÜ SOSLU BONFİLE SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, domates, BBQ sos ile sotelenmiş dana bonfile dilimleri, Cheddar peyniri rendesi.

47 ₺

BARBEKÜ SOSLU TAVUK SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, domates, BBQ sos ile sotelenmiş tavuk bonfile dilimleri, Cheddar peyniri rendesi.

34.5 ₺

KARAMELİZE MANTARLI ACI TAVUKLU SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, havuç ve salatalık şeritleri, domates, BBQ sos ile karamelize edilmiş mantar ve kırmızı soğan, tereyağında sote edilmiş ızgara tavuk bonfile dilimleri.

36.5 ₺

KEÇİ PEYNİRLİ SALATA

Fransız hardalı, zeytinyağı, limon suyu ve taze baharatlarla hazırlanan sos ile tatlandırılmış Akdeniz yeşillikleri, havuç ve salatalık şeritleri, domates, BBQ sos ile karamelize edilmiş mantar ve kırmızı soğan, panelenmiş keçi peyniri.

36.5 ₺

SEZAR SALATA

Sezar sos ile tatlandırılmış marul, kruton ekmek, çekirdeksiz zeytin, parmesan peyniri, cherry domates, ızgara tavuk.

31 ₺